Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules
Printer Brother Lazer HL-1112EYJ1 Monochrome Shiko me te madhe

Printer Brother Lazer HL-1112EYJ1 Monochrome

ALB1040

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer Lazer Bardhe e zi. Perfekt per perdorim personal, ne shtepi apo zyre. Mjafton te lidhni printerin me kompjuterin tuaj nepermjet nje fishe USB dhe do te printoni gjithcka shume paster dhe shume shpejte.
Ju kursen para, printimi i 1 faqe ju kushton vetem 1.8 leke. Klikoni KETU per bojen kompatibel.
Kapaciteti i printimit mujor 10,000 faqe

Me shume detaje

11 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar