Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

Canon i-SENSYS FAX-L150

IT0606

Produkte te reja

Përshkrimi:

Ideal per zyrat te cilat kane nevoje per Faks por gjithashtu ju duhet Printer me lidhje USB dhe Fotokopje.

1 printim kushton vetem 1.15 leke, klikon KETU per cmimin e bojes

Lazer bardh e zi

Perdorim faksi profesional. Ekran LCD per perdorim me te thjeshte

35 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products