Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

Label Printer Brother PTE550WVPYJ1

ALB1149

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer per etiketa i markes Brother PTE550WVPYJ1.

Shpejtësia maksimale : 30mm/s

Rezolucioni: 180x180 DPI

Tipi i letrës me te cilen mund te printoni: HSE/TZe

Trashesia e letres qe printon: Nga 3.5 mm deri ne 24 mm.

Punon me bateri AA alkaline te rikarikueshme.

Me ekran LCD

Lidhet me WI-Fi dhe ka vend per USB

34 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products