Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

Label Printer Brother QL570YJ1

ALB1076

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer per etiketa i markes Brother QL570YJ1.

Printer profesional i cili printon deri ne 68 etiketa per minut.

Ideal per te printuar etiketa me rezolucion te larte si logo, etiketa per kuti, zarfe, CD, shenja ID, barkode etj.

I ndertuar me prerese letre automatike cka e ben edhe me praktik dhe shumefunksional

Rezolucioni: 300 x 600 dpi

Printon etiketa ne gjeresi deri ne 6 cm.

14 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products