Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

Xerox All-in-One WorkCentre 3025NI Lazer

IT0336

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer Lazer Xerox® WorkCentre™ 3025 multifunksion (printer, fotokopje, skaner dhe faks) mundeson qe te kryen te gjitha funskionet e nevojshme ne nje zyre vetem nga kjo pajisje.
Printer bardh e zi ideal per perdorim vetjak apo grupe te vogla pune.

Lidhje Wireless dhe Ethernet. 20 printime per minute dhe deri ne 15,000 printime ne muaj.

Permasat: 40.6 x 36 x 30.9 cm
Pesha: 8.6kg

21 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar