Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

Printer Samsung Xpress M2875FD Laser All in One

PO00988

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer Samsung Xpress M2875FD Laser.

Printer, Skaner, fotokopje dhe Fax.

Format A4, me ngjyra.Per bojen klikoni Ketu

Printon 28 faqe ne minut dhe fleta e pare eshte gati pas 8.5 sekondash.

12000 faqe ne muaj.

Rezolucioni: 4800 x 600 dpi

Printon ne te dyja anet.Mund te printoje i lidhur me wirles dhe USB.

Paneli i perdorimit me 2-linja LCD.

Dimensionet(WxDxH): 401 x 362 x 367 mm

39 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar