Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules
Printer Brother All-in-One Inkjet MFC-J4420DW Shiko me te madhe

Printer Brother All-in-One Inkjet MFC-J4420DW

ALB1051

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer All-In-One Multifunksional
Printer, skaner, fotokopje dhe faks
Teknologjia Injekt me ngjyra
Printimi maksimal me permasa 11 x 17"
Permban 4 bojra (1 e zeze, 3 ngjyra) (printeri perfshin toner starter, rreth 30% te bojes)
Shpejtesia e printimit:
- Bardhe e zi: 35ppm
- Me ngjyra: 27ppm
Ekran Touchscreen 2.7" per ta komanduar lehtesisht

24 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar