Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules
Cmim i reduktuar! Brother DCP-L2500D Laser All-In-One Shiko me te madhe

Brother DCP-L2500D Laser All-In-One

PO00990

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printeri ideal per tu perdorur ne zyra te vogla ose ne shtepi.
26ppm dhe printon automatikisht ne te dyja anet.
Funksioni: Printer, fotokopje dhe skaner.
Klikoni KETU per bojen kompatibel
Rezolucioni: 600 x 600 dpi
Formati i printimit A4 dhe memoria 32MB
Printon deri ne 13 faqe per minut nga te dyja anet dhe 26 faqe ne minut nga njera ane.
Kapaciteti i printimit mujor: 250 to 2000 faqe

18 900 Lekë

-7 090 Lekë

25 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products