Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules
Cmim i reduktuar! Brother QL-570 Printer per Etiketa Shiko me te madhe

Brother QL-570 Printer per Etiketa

PO00991

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer per etiketa Brother QL-570 per perdorim shtepie apo biznesi.

Mund te printoje deri ne 62 etiketa ne minut.

Rezolucioni: 300 x 300 dpi me tekst dhe imazh shume te qarte.

Dimensionet: 134mm (W) x 208mm (D) x 141mm (H)

Me porte per USB

Pesha: 1.13 kg

9 900 Lekë

-2 090 Lekë

11 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products