Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules
Cmim i reduktuar! Epson WorkForce WF-7620 A3 All-in-One Shiko me te madhe

Epson WorkForce WF-7620 A3 All-in-One

PO00987

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer SUPER ekonomik ne format A3.
Ideal per printimin e projekteve ose fotografive.
Printim me rezolucion te larte.
Printon, Skanon, Fotokopjon dhe Fax.
Skanon format A3.
Printon ne dy krahet.
Kaseta mban 500 Letra.
Fotokopjim ose skanim automatic ne dy krahe me 35 flete njeheresh.
Printon nga Smartphone. Vjen me 4 bojra shume ekonomike E ZEZE KALTER MAGENTA VERDHE

42 990 Lekë

-27 000 Lekë

69 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products