Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules
Cmim i reduktuar! Canon i-Sensys LBP6670DN Shiko me te madhe

Canon i-Sensys LBP6670DN

PO00993

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer Canon i-Sensys LBP6670DN laser

Rezolucioni: 1200 x 1200 DPI

Printer per format A4

33ppm dhe printon pas vetem 6 sekondash.

Ideal per tu mbajtur ne tavolinen e kompjuterit.

Lidhje me kompjuterin nepermjet Ethernet dhe USB 2.0.

Paneli i perdorimit LCD me 5 linja.

29 990 Lekë

-12 000 Lekë

41 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products