Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

OKI MB472dnw 4ne1 Lazer A4 Wi-Fi

PO00981

Produkte te reja

Përshkrimi:

Kryen 4 funksione: Printer, Fotokopje, Skaner dhe Fax.
Me performance te larte dhe printime shume cilesore (33ppm), perfekt per Agjenci Turistike, Dyqane, Zyra Kontabiliteti etj
Ju kursen para, 1.4 leke per printim, kliko KETU per bojen e zeze
Lidhje Wireless ose me fishe LAN per shume perdorues njekohesisht.
Opsioni printim dupleks, printim nga USB dhe lidhje me Smartphone dhe Tablet.

42 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products