Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

Brother HL-3140CW Lazer me Ngjyra

PO00978

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer Lazer me Ngjyra per performance me te larte ne printime.
Deri ne 19ppm bardhe e zi ose me ngjyra me rezolucion deri ne 2400x600dpi.
I lehte ne perdorim, lidhje wireless per perdorim zyre apo me USB per perdorim vetjak.
Mban deri ne 250 flete ne kasete.
Bojrat kompatibel kushtojne 3100 leke secila (4 bojra) dhe printon 2200 kopje.

Klikoni KETU per tonerat

36 690 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products