Canon PIXMA MG6850 All-In-One me Ngjyra

PO00969

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer + Fotokopje + Skaner, te 3-ja ne 1!
Printer me 5 bojra te ndara dhe me performance te larte.
Lidhja Wireless dhe Ekrani me prekje e bejne me te lehte Printimin direkt nga Telefoni
- Komanda direkt nga ekrani touchscreen
- Printim i fotografive direkt nga karta e memorjes
- Lidhet lehtesisht me Smartphone/Tablet
Klikoni KETU per bojrat

Me shume detaje

13 590 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products