Printer HP DeskJet Ink 2130 All-In-One Shiko me te madhe

Printer HP DeskJet Ink 2130 All-In-One

IT0443

Produkte te reja

Përshkrimi:

Kryen funksionin e printert, fotokopjes dhe skanerit.
Perfekt per perdorim ne shtepi ose zyre.
Me ngjyra. Klikoni KETU per bojrat
Shpjetsia e printimit:
- Bardhe e zi deri ne 20 printime per minute
- Me ngjyra deri ne 16 printime per minute
Lidhje me fishe USB per perdorim vetjak

8 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar