Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules
Epson WorkForce Pro WF-5190DW me ngjyra A4 Wi-Fi Shiko me te madhe

Epson WorkForce WF-5190DW me ngjyra A4 Wi-Fi

PO00963

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer me boje, bardh e zi dhe me ngjyra

Klikoni KETU per bojerat kompatibel
Shpejtesia e printimit 34ppm bardh e zi, 30 ppm me ngjyra
Rezolucioni i printimit 4800 x 1200 DPI
Kapaciteti i kasetes: Standart 330 flete, maksimum 580 flete
Memoria e faksit: 6MP dhe 550 faqe

Me shume detaje

30 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar