Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

Epson WorkForce WF-5620DWF All-in One me ngjyra A4 Wi-Fi

PO00962

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer Multifunksion:
Printer + Fotokopje + Skaner + Faks
Bardh e zi dhe me ngjyra

Klikoni KETU per bojerat kompatibel
Shpejtesia e printimit 34ppm bardh e zi, 30 ppm me ngjyra
Shpejtesia e fotokopjes 19cpm
Rezolucionet 600 x 1200 DPI dhe 1200 x 2400 DPI
Memoria e faksit: 6MP dhe 550 faqe

Me shume detaje

38 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar