Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules
Lexmark MX511de All-In-One Lazer bardh e zi A4 A4 Shiko me te madhe

Lexmark MX511de All-In-One Lazer bardh e zi A4

PO00961

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer Multifunksion, Printer, Fotokpoje, Skaner dhe Faks
Me teknologji printimi Lazer
Printim dhe kopjim bardh e zi

Klikoni KETU per bojen komatibel
Shpejtësia e printimit dhe kopjimit: 42 ppm
Rezolucion maksimal: 1200 x 1200 DPI
Shpejtësitë e printimit te faqes të parë : 6.5 s
Rezolucion skanimi optik: 600 x 1200 DPI

Me shume detaje

40 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar