Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

Lexmark MX410de All-In-One Lazer bardh e zi A4

PO00960

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer Multifunksion, Printer, Fotokpoje, Skaner dhe Fax
Me teknologji printimi Lazer
Printim dhe kopjim bardh e zi

Klikoni KETU per bojen kompatibel
Shpejtësia e printimit dhe kopjimit: 38 ppm
Rezolucion maksimal: 1200 x 1200 DPI
Shpejtësitë e printimit te faqes të parë : 6.5 s
Rezolucion skanimi optik: 600 x 1200 DPI,
Kapaciteti standard: 300 fletë
Kapaciteti maksimal: 850 fletë

33 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar