Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

Lexmark MX310dn Lazer bardh e zi A4

PO00959

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer Multifunksion, Printer, Fotokpoje, Skaner dhe Faks

1 printim ju kushton 3 Leke. Klikoni KETU per bojen.
Me teknologji printimi Lazer
Printim dhe kopjim bardhe e zi
Shpejtësia e printimit dhe kopjimit: 33 ppm
Rezolucion maksimal: 1200 x 1200 DPI
Shpejtësitë e printimit te faqes të parë : 6.5 s
Rezolucion skanimi optik: 600 x 600 DPI,
Auto dupleks

Me shume detaje

19 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products