Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

Lexmark CS410dn Lazer me ngjyra A4

PO00956

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer me ngjyra dhe bardhe e zi me tekonlogji lazer
Rezolucioni maksimal i printimit: 1200 x 1200 DPI,
Cikli maksimal i funksionit: 75000 printime ne muaj,
Shpejtesi printimi: 30 ppm,
Shpejtësitë e printimit te faqes të pare: 9 sekonda
Kapaciteti standart: 251 flete
Kapaciteti maksimal: 1451 flete
Printime ne format A4, A5, A6

Me shume detaje

25 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products