Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

Lexmark CX310dn All-In-One Lazer A4

PO00955

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer Multifunksion: Printer, Fotokpoje, Skaner dhe Faks
Me teknologji printimi Lazer
Printim dhe kopjim me ngjyra
Shpejtësia e printimit: 25 ppm
Rezolucion maksimal: 1200 x 1200 DPI
Shpejtësitë e printimit te faqes të parë : 11.5 s
Rezolucion skanimi optik: 600 x 1200 DPI,
Kapaciteti standard: 250 fletë
Kapaciteti maksimal: 900 fletë

Me shume detaje

43 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products