Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules
Label Consumables Brother TZE221 Shiko me te madhe

Leter Printeri Brother TZE221

ALB1184

Produkte te reja

Përshkrimi:

Label Consumables te pershtatshem per printerat Brother TZE221

Permasat: 9 mm x 8 m

Etiketa me rezultat te larte me ngjitje e cila zgjat per nje kohe te gjate.

Mund te perdoren per logo, barkode apo specifika te tjera qe ju doni te vendosni ne etikete.

Te punuara me material shume cilesore rezistent ndaj temperaturave, zbehjes, ujit dhe kimikateve.

2 190 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products