Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

Label Consumables Brother DK11209

ALB1132

Produkte te reja

Përshkrimi:

Label Consumables te pershtatshem per printerat Brother DK11209- e zeza ne te bardhe

Nje pako permban 800 etiketa ngjitese.

Permasat: 29mm x 62mm

Etiketa me rezultat te larte dhe te qendueshem

Mund te perdoren per logo, barkode apo specifika te tjera qe ju doni te vendosni ne etikete

2 190 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products