Transport i Shpejtë
Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Dorëzimi i produkteve do të kryhet brenda 48 oreve nese porosia eshte Brenda shqiperise, dhe brenda 72 oreve nese produktet qe keni porositur jane me porosi.

100% Produkte të
çertifikuara

Kemi perzgjedhur produktet më të mira duke mundur të ofrojmë cilësinë maksimale me cmimet më të ulëta në treg.

Paguaj kesh kur
merr mallin

Ju paguani ne momenti kur produkti dorëzohet ne adresen tuaj. Nuk ka nevojë për kartë krediti apo llogari bankare.

Ktheje brenda 48 orëve
nëse nuk të pëlqen

Nëse keni pyetje, ose ndonje paqartesi ne lidhje me Kushtet e Përgjithshme ose blerjes tuaj online nepermjet faqes tone te printon.al na telefononi ne numrin 04 450 73 73 ose komunikoni direkt me operatoret tanë në live chat.

 • 26 990 Lekë In Stock

  Printer multifunksion me bojePrinter + Fotokopje + Skaner + FaksBardh e zi dhe me ngjyraShpejtesia e printimit: 20ppm bardh e zi, 11ppm me ngjyraShpjetesia e kopjimit: 13cpm bardh e zi, 7cpm me ngjyraRezolucioni i printimit 600 x 1200 DPIKpaciteti i kasetes: 125 fleteFormati maksimal i skanimit: 216 x 356 mmMemoria e faksit: 100 flete

  26 990 Lekë

  Reference: PO00966

  Condition: new

  In Stock
 • 19 990 Lekë In Stock

  Printer bardhe e zi me tekonlogji lazerRezolucioni maksimal i printimit: 1200 x 1200 DPI, Shpejtesi printimi: 42 ppm, Kapaciteti standart: 350 fletePrintime ne format A4, A5, A6

  19 990 Lekë

  Reference: PO00958

  Condition: new

  In Stock
 • 25 990 Lekë In Stock

  Printer me ngjyra dhe bardhe e zi me tekonlogji lazerRezolucioni maksimal i printimit: 1200 x 1200 DPI, Cikli maksimal i funksionit: 75000 printime ne muaj, Shpejtesi printimi: 30 ppm, Shpejtësitë e printimit te faqes të pare: 9 sekonda Kapaciteti standart: 251 fleteKapaciteti maksimal: 1451 fletePrintime ne format A4, A5, A6

  25 990 Lekë

  Reference: PO00956

  Condition: new

  In Stock
 • 17 990 Lekë In Stock

  Printeri Brother DCP-1512 nuk ze shume vend, kryen disa funksione (printer, fotokopje dhe skaner) dhe eshte perfekt per perdorim vetjak, ne nje zyre te vogel ose ne shtepi. Printon mbi 21 faqe per minute.Printon dokumenta profesionale me rezolucion 2400 x 600 dpiGjithashtu mund te printoni me rezolucion me te vogel per te kursyer boje.Kasa mban 150 flete...

  17 990 Lekë

  Reference: ALB1061

  Condition: new

  In Stock
 • 13 590 Lekë In Stock

  Printer + Fotokopje + Skaner, te 3-ja ne 1!Printer me 5 bojra te ndara dhe me performance te larte.Lidhja Wireless dhe Ekrani me prekje e bejne me te lehte Printimin direkt nga Telefoni- Komanda direkt nga ekrani touchscreen- Printim i fotografive direkt nga karta e memorjes- Lidhet lehtesisht me Smartphone/Tablet- Seti i bojrave XL kushton 8567 leke ne...

  13 590 Lekë

  Reference: PO00969

  Condition: new

  In Stock
 • 9 990 Lekë In Stock

  Kryen funksionin e printert, fotokopjes dhe skanerit.Printeri i duhur per shtepi ose nje zyre te vogelShpjetsia e printimit: - Bardhe e zi deri ne 20 printime per minute- Me ngjyra deri ne 16 printime per minutePrinter me ngjyraBojrat origjinale i kushtojne:- E zeza 1990 Leke- Ngjyra 1890 LekeLidhje me USB 2.0

  9 990 Lekë

  Reference: IT0396

  Condition: new

  In Stock
 • 9 990 Lekë In Stock

  Printer Lazer Bardhe e ziRezolucioni: 2400 x 600 dpiPirntime maksimale per minute (ppm): 21 faqePermasat e printimit standart: A4 - 8.3" (210.8 mm) x 11.7" (297.2 mm)Permasat maksimale te printimit: Legal - 8.5" (215.9 mm) x 14" (355.6 mm)Kapaciteti i printimit mujor: 10000 faqeLidhje nepermjet fishes USBMban 150 flete ne kasete

  9 990 Lekë

  Reference: ALB1040

  Condition: new

  In Stock
 • 19 990 Lekë In Stock

  Printer Multifunksion, Printer, Fotokpoje, Skaner dhe FaksMe teknologji printimi LazerPrintim dhe kopjim bardhe e ziShpejtësia e printimit dhe kopjimit: 33 ppm Rezolucion maksimal: 1200 x 1200 DPIShpejtësitë e printimit te faqes të parë : 6.5 s Rezolucion skanimi optik: 600 x 600 DPI,Kapaciteti standard: 300 fletëKapaciteti maksimal: 850 fletë

  19 990 Lekë

  Reference: PO00959

  Condition: new

  In Stock
 • 1 822 Lekë In Stock

  Toner Kompatibël Ricoh PH-1270D ngjyrë e zezë (rreth 7000 faqe) e përdorshme në modelet e printerave: Aficio 1515,Aficio MP 161,Aficio 1515F,Aficio MP 161F,Aficio MP 171,Aficio MP 171F,Aficio MP 171SPF,Aficio MP 201F,Aficio MP 201SPF,Aficio MP 161LN,Aficio 1515MF,

  1 822 Lekë

  Reference:

  Condition:

  In Stock
 • 1 821 Lekë Out of stock

  HP-Q2612A Toner ngjyrë e zezë Kompatibël HP

  1 821 Lekë
  Add to cart

  Reference:

  Condition:

  Out of stock
 • 1 823 Lekë Out of stock

  Toner kompatibël HP CE285A (85A) / Canon 725 e përdorshme në modelet e printerave: LaserJet P1102 , LaserJet P1102w , LaserJet M1132 MFP , LaserJet Pro M1212 MFP , LaserJet Pro M1210 , LaserJet Pro M1217nfw , LaserJet Pro M1212nf MFP

  1 823 Lekë
  Add to cart

  Reference:

  Condition:

  Out of stock
 • 2 692 Lekë In Stock

  Toner kompatibël HP CE505A (05A) / CF280A (80A) e përdorshme në modelet e printerave: LaserJet Pro 400 M401a , LaserJet Pro 400 M401d , LaserJet Pro 400 M401dn , LaserJet Pro 400 M401dw , LaserJet Pro 400 MFP M425dn , LaserJet Pro 400 MFP M425dw , LaserJet Pro 400 M401dne , LaserJet P2050, 2055, P2055D, 2055DN, 2055X

  2 692 Lekë

  Reference:

  Condition:

  In Stock
 • 1 515 Lekë In Stock

  Toner Kompatibël Ricoh PH-2220D ngjyrë e zezë (rreth 12000 faqe) e përdorshme në modelet e printerave:

  1 515 Lekë

  Reference:

  Condition:

  In Stock
 • 10 290 Lekë In Stock
  New

  10 290 Lekë

  Reference:

  Condition:

  In Stock
 • 13 590 Lekë In Stock

  Printer + Fotokopje + Skaner, te 3-ja ne 1!Printer me 5 bojra te ndara dhe me performance te larte.Lidhja Wireless dhe Ekrani me prekje e bejne me te lehte Printimin direkt nga Telefoni- Komanda direkt nga ekrani touchscreen- Printim i fotografive direkt nga karta e memorjes- Lidhet lehtesisht me Smartphone/Tablet- Seti i bojrave XL kushton 8567 leke ne...

  13 590 Lekë

  Reference:

  Condition:

  In Stock
 • 2 900 Lekë In Stock
 • 26 990 Lekë In Stock

  Printer multifunksion me bojePrinter + Fotokopje + Skaner + FaksBardh e zi dhe me ngjyraShpejtesia e printimit: 20ppm bardh e zi, 11ppm me ngjyraShpjetesia e kopjimit: 13cpm bardh e zi, 7cpm me ngjyraRezolucioni i printimit 600 x 1200 DPIKpaciteti i kasetes: 125 fleteFormati maksimal i skanimit: 216 x 356 mmMemoria e faksit: 100 flete

  26 990 Lekë

  Reference:

  Condition:

  In Stock
 • 5 990 Lekë In Stock

  Printer me bojeBardh e zi dhe me ngjyraKapaciteti i printimit mujor: 1000 faqeShpejtesia e printimit 20ppm bardh e zi, 16ppm me ngjyraRezolucioni i printimit 1200 x 1200 DPIShpejtesi e printimit te pare: 15sekondaKpaciteti i kasetes: 60 flete

  5 990 Lekë

  Reference:

  Condition:

  In Stock