Printer Canon Pixma iP7250 per Fotografi dhe CD Shiko me te madhe

Printer Canon Pixma iP7250 per Fotografi dhe CD

ALB0224

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer me performance te larte, me 5 bojera individuale, lidhje Wireless dhe printim driekt nga Telefoni. Me permasa te vogla dhe ndarje per te vendosur flete dhe per te printuar CD.

Klikoni KETU per cmimin e bojerave

5 bojerat e ndara mundesojne qe te ndryshoni vetem ate boje qe ka mbaruar.
Printime shume cilesore ne fotografi dhe disqe
Rezolucioni deri 9600dpi

Me shume detaje

14 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar