HP Printer All-In-One LaserJet Pro MFP M130fn

IT0605

Produkte te reja

Përshkrimi:

1 kopje e printuar nga toneri origjinal ju kushton 6 Leke

Klikoni KETU per tonerin origjinal

Printer 4 ne 1, Printer, Fotokopje, Skaner, Faks

I perhstatshem per zyre, printeri mund te lidhet me fishe Lan me disa kompjutera

23 printime ne minute. Me ekran dhe butona per perdorim me te lehte

Printime me cilesi te larte bardh e zi 1200dpi

31 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar