Regjistrohu tani

 
Prestashop Modules

Printer Samsung Xpress M2026 Lazer

IT0477

Produkte te reja

Përshkrimi:

Printer lazer bardh e zi Samsung
Ideal per perdorim personal ne shtepi ose zyre
Me shpejtesi printimi 20ppm
1 printim ju kushton vetem 5 leke
Klikoni KETU per bojen kompatibel
Lidhje me fishe USB 2.0  
Permasat 38 x 27 x 29 cm dhe 4kg, ze shume pak hapesire

11 990 Lekë

Artikuj të sugjeruar

Viewed products