Categories

Kerko

Ofertat

Konsum Jane 16 produkte.

per faqe
Shfaq 16 - 16 nga 16 produkte
 • 3 390 Lekë Në stok

  Leter etiketash per printer Brother TZE251. Per etiketa me madhesi 24 mm x 8 m Me kete leter ju mund te realizoni etiketa profesionale me logo, barkode apo shenime te tjera. Etiketat ngjiten shume mire dhe qendrojne per nje kohe te gjate. Kjo leter eshte compatible per printerat Brother TZE

  3 390 Lekë

  Kodi: ALB1193

  Gjendja: new

  Në stok
Shfaq 16 - 16 nga 16 produkte