Categories

Kerko

Ofertat

Printer Jane 49 produkte.

per faqe
Shfaq 46 - 49 nga 49 produkte
 • 6 000 Lekë Në stok

  Printer etiketash Brother PT-H105BH i perkryer per te gjitha llojet e etiketave qe ju nevoiten. Me ekran te madh LCD me opsione deri në 12 karaktere. I pershtatshem per leter te zeze, me trashesi nga 3.5 mm deri ne 12 mm. Resolution: 180 dpi I pershtatshem per te gjitha llojet e letrave TZe. Shpejtesia e printimit: 20 mm/ sekond

  6 000 Lekë

  Kodi: ALB1074

  Gjendja: new

  Në stok
 • 14 990 Lekë Në stok

  Printer per etiketa i markes Brother QL570YJ1. Printer profesional i cili printon deri ne 68 etiketa per minut. Ideal per te printuar etiketa me rezolucion te larte si logo, etiketa per kuti, zarfe, CD, shenja ID, barkode etj. I ndertuar me prerese letre automatike cka e ben edhe me praktik dhe shumefunksional Rezolucioni: 300 x 600 dpi Printon etiketa ne...

  14 990 Lekë

  Kodi: ALB1076

  Gjendja: new

  Në stok
 • 34 990 Lekë Në stok

  Printer per etiketa i markes Brother PTE550WVPYJ1. Shpejtësia maksimale : 30mm/s Rezolucioni: 180x180 DPI Tipi i letrës me te cilen mund te printoni: HSE/TZe Trashesia e letres qe printon: Nga 3.5 mm deri ne 24 mm. Punon me bateri AA alkaline te rikarikueshme. Me ekran LCD Lidhet me WI-Fi dhe ka vend per USB

  34 990 Lekë

  Kodi: ALB1149

  Gjendja: new

  Në stok
 • 35 990 Lekë Në stok

  Ideal per zyrat te cilat kane nevoje per Faks por gjithashtu ju duhet Printer me lidhje USB dhe Fotokopje. 1 printim kushton vetem 1.15 leke, klikon KETU per cmimin e bojes Lazer bardh e zi Perdorim faksi profesional. Ekran LCD per perdorim me te thjeshte

  35 990 Lekë

  Kodi: IT0606

  Gjendja: new

  Në stok
Shfaq 46 - 49 nga 49 produkte