Categories

Kerko

Printer Jane 49 produkte.

per faqe
Shfaq 31 - 45 nga 49 produkte
 • 22 990 Lekë Në stok

  Printer Brother All-In-One Inkjet DCPJ105YJ1, format A4. Funksionet: Printim, fotokopje, skaner. Printer me ngjyra, 11 ppm Rezolucioni i printimit: 6000 x 1200 dpi Rezolucioni i Skanimit: 1200 x 2400 dpi Mund te printoni edhe nga telefoni/iPad duke e lidhur me Wireless. Dimensionet: 435 x 374 x 161 mm

  22 990 Lekë

  Kodi: ALB1054

  Gjendja: new

  Në stok
 • 25 790 Lekë Në stok

  Printer multifunksional dhe ekonomik.Bardh e Zi me printim Lazer.Teknologjia lazer siguron nje cilesi printimi te avancuar.Printon ne dy krahe letren.Fotokopjon ose Skanon automatikisht 35 flete njeheresh.Printon Mobile me ane te celularit.Lidhet ne rrjet per ta perdorur disa njerez njeheresh.Printer, fotokopje, skaner dhe Fax.Boja i kushton tej mase...

  25 790 Lekë

  Kodi: PO00977

  Gjendja: new

  Në stok
 • 29 990 Lekë Në stok

  Printer Brother All-In-One Inkjet MFCJ4620DWYJ1, Funksionet: Printim, skaner, fotokopje. Shume praktik dhe i pershtatshem per tu mbajtur edhe ne tavolinen e punes. Formati i printimit: A3 dhe A4 Rezolucioni: 6000 x 1200 dpi Printon deri ne 50 flete ne minut. Cmimet e bojrave Kompatibel: Kalter Verdhe Magenta Zeze Cmimet E bojrave Origjinale: Kalter Verdhe...

  29 990 Lekë

  Kodi: ALB1049

  Gjendja: new

  Në stok
 • 35 990 Lekë Në stok

  Printer Brother Laser HLL5000DYJ1. I pershtateshme per tu perdorur ne zyra me nje numer te vogel punonjesish. Printim ne format A4, bardhe e zi. Printon deri ne 40 faqe ne minut. Mund te printoni edhe nga telefoni nese e lidhni me wirless.

  35 990 Lekë

  Kodi: ALB1043

  Gjendja: new

  Në stok
 • 41 990 Lekë Në stok

  Printer Brother All-In-One Laser MFCL2720DWYJ1. Funksionet: Printer, skaner, fotokopje, fax. I pershtateshem per tu perdorur ne zyr Dimensionet: 2400 x 600 dpi Formati i letres: A4 Mund te printoni edhe ne telefoni apo paisje tjeter nese e lidhni me wirless. Me 2 porta USB Shpejtesia e printimit bardhe e zi: 30 faqe ne minut.

  41 990 Lekë

  Kodi: ALB1059

  Gjendja: new

  Në stok
 • 8 490 Lekë Në stok

  Printer per etiketa i markes Brother Modeli: PTE100VPYJ1 Shpejtesia maksimale: 20 mm /s

  8 490 Lekë

  Kodi: ALB1075

  Gjendja: new

  Në stok
 • 24 990 Lekë Në stok

  Printer All-In-One MultifunksionalPrinter, skaner, fotokopje dhe faksTeknologjia Injekt me ngjyraPrintimi maksimal me permasa 11 x 17"Permban 4 bojra (1 e zeze, 3 ngjyra) (printeri perfshin toner starter, rreth 30% te bojes)Shpejtesia e printimit: - Bardhe e zi: 35ppm- Me ngjyra: 27ppmEkran Touchscreen 2.7" per ta komanduar lehtesisht

  24 990 Lekë

  Kodi: ALB1051

  Gjendja: new

  Në stok
 • 11 990 Lekë Në stok

  Printer lazer bardh e zi SamsungIdeal per perdorim personal ne shtepi ose zyreMe shpejtesi printimi 20ppm1 printim ju kushton vetem 5 lekeKlikoni KETU per bojen kompatibelLidhje me fishe USB 2.0  Permasat 38 x 27 x 29 cm dhe 4kg, ze shume pak hapesire

  11 990 Lekë

  Kodi: IT0477

  Gjendja: new

  Në stok
 • 39 990 Lekë Në stok

  Printer Samsung Xpress M2875FD Laser. Printer, Skaner, fotokopje dhe Fax. Format A4, me ngjyra.Per bojen klikoni Ketu Printon 28 faqe ne minut dhe fleta e pare eshte gati pas 8.5 sekondash. 12000 faqe ne muaj. Rezolucioni: 4800 x 600 dpi Printon ne te dyja anet.Mund te printoje i lidhur me wirles dhe USB. Paneli i perdorimit me 2-linja LCD....

  39 990 Lekë

  Kodi: PO00988

  Gjendja: new

  Në stok
 • 14 900 Lekë Në stok

  Printer Samsung Xpress SL-M2026 Laser, bardhe e zi Printon deri ne 20 flete ne minut dhe fleta e pare eshte gati pas 8.5 sekondash. Memoria e printerit: 8 MB Processor: 400 MHz Formati i printimit: A4 Rezolucioni: 1200 x 1200 dpi Dimension (WxDxH): 331 x 215 x 178 mm Me porte per USB.

  14 900 Lekë

  Kodi: PO00989

  Gjendja: new

  Në stok
 • 16 990 Lekë Në stok

  Xerox printer multifunksional workcentre 3025BI. Prinetr+fotokopje+skaner Printon 21 ppm faqe ne minut, ndersa faqa e pare eshte gati pas 8.5 sekondash Printon 15 000 faqe ne muaj, format A4. Rezolucioni: 600 x 600 dpi Printer bardh e zi, ne te cilin mund te printoni duke e lidhur me kompjuterin ose Wierless

  16 990 Lekë

  Kodi: IT0478

  Gjendja: new

  Në stok
 • 21 990 Lekë Në stok

  Printer Lazer Xerox® WorkCentre™ 3025 multifunksion (printer, fotokopje, skaner dhe faks) mundeson qe te kryen te gjitha funskionet e nevojshme ne nje zyre vetem nga kjo pajisje.Printer bardh e zi ideal per perdorim vetjak apo grupe te vogla pune. Lidhje Wireless dhe Ethernet. 20 printime per minute dhe deri ne 15,000 printime ne muaj. Permasat: 40.6 x 36...

  21 990 Lekë

  Kodi: IT0336

  Gjendja: new

  Në stok
 • 28 990 Lekë Në stok

  Printer HP M203DN LaserJet Pro. Ideal per tu perdorur ne zyra me nje numer te vogel punonjesish. Fleta e pare eshte gati pas 6.7 sekondash. Ne te mund te printoni nga kompjuteri duke e lidhur me fishe, ose nga iPhon apo iPad duke e lidhur me AirPrint. Priner bardhe e zi, format A4.

  28 990 Lekë

  Kodi: IT0603

  Gjendja: new

  Në stok
 • 15 990 Lekë Në stok

  HP printer M102A LaserJet Pro, ideal per zyra me nje numer te vogel personash. Printon 22(ppm) flete ne minut dhe faqa e pare eshte gati pas 8.1 sekondash. Ndersa ne muaj printon deri ne 1500 flete. Rezolucioni: 600 x 600 dpi  Me vend per USB. Formati i printimit A4 Processor: 600 MHz

  15 990 Lekë

  Kodi: IT0597

  Gjendja: new

  Në stok
 • 31 990 Lekë Në stok

  1 kopje e printuar nga toneri origjinal ju kushton 6 Leke Klikoni KETU per tonerin origjinal Printer 4 ne 1, Printer, Fotokopje, Skaner, Faks I perhstatshem per zyre, printeri mund te lidhet me fishe Lan me disa kompjutera 23 printime ne minute. Me ekran dhe butona per perdorim me te lehte Printime me cilesi te larte bardh e zi 1200dpi

  31 990 Lekë

  Kodi: IT0605

  Gjendja: new

  Në stok
Shfaq 31 - 45 nga 49 produkte