Categories

Kerko

Ofertat

Printer Jane 49 produkte.

per faqe
Shfaq 16 - 30 nga 49 produkte
 • 9 990 Lekë Në stok

  Kryen funksionin e printert, fotokopjes dhe skanerit.Printeri i duhur per shtepi ose nje zyre te vogelShpjetsia e printimit: - Bardhe e zi deri ne 20 printime per minute- Me ngjyra deri ne 16 printime per minutePrinter me ngjyraBojrat origjinale i kushtojne:- E zeza 1990 Leke- Ngjyra 1890 LekeLidhje me USB 2.0

  9 990 Lekë

  Kodi: IT0396

  Gjendja: new

  Në stok
 • 13 590 Lekë Në stok

  Printer + Fotokopje + Skaner, te 3-ja ne 1!Printer me 5 bojra te ndara dhe me performance te larte.Lidhja Wireless dhe Ekrani me prekje e bejne me te lehte Printimin direkt nga Telefoni- Komanda direkt nga ekrani touchscreen- Printim i fotografive direkt nga karta e memorjes- Lidhet lehtesisht me Smartphone/TabletKlikoni KETU per bojrat

  13 590 Lekë

  Kodi: PO00969

  Gjendja: new

  Në stok
 • 36 690 Lekë Në stok

  Printer Lazer me Ngjyra per performance me te larte ne printime. Deri ne 19ppm bardhe e zi ose me ngjyra me rezolucion deri ne 2400x600dpi.I lehte ne perdorim, lidhje wireless per perdorim zyre apo me USB per perdorim vetjak.Mban deri ne 250 flete ne kasete.Bojrat kompatibel kushtojne 3100 leke secila (4 bojra) dhe printon 2200 kopje. Klikoni KETU per...

  36 690 Lekë

  Kodi: PO00978

  Gjendja: new

  Në stok
 • 42 990 Lekë Në stok

  Kryen 4 funksione: Printer, Fotokopje, Skaner dhe Fax.Me performance te larte dhe printime shume cilesore (33ppm), perfekt per Agjenci Turistike, Dyqane, Zyra Kontabiliteti etjJu kursen para, 1.4 leke per printim, kliko KETU per bojen e zezeLidhje Wireless ose me fishe LAN per shume perdorues njekohesisht.Opsioni printim dupleks, printim nga USB dhe...

  42 990 Lekë

  Kodi: PO00981

  Gjendja: new

  Në stok
 • 29 990 Lekë 41 990 Lekë Në stok

  Printer Canon i-Sensys LBP6670DN laser Rezolucioni: 1200 x 1200 DPI Printer per format A4 33ppm dhe printon pas vetem 6 sekondash. Ideal per tu mbajtur ne tavolinen e kompjuterit. Lidhje me kompjuterin nepermjet Ethernet dhe USB 2.0. Paneli i perdorimit LCD me 5 linja.

  29 990 Lekë 41 990 Lekë

  Kodi: PO00993

  Gjendja: new

  Cmim i ulur!
  Në stok
 • 18 900 Lekë 26 990 Lekë Në stok

  Printer HP LaserJet Pr M102A, 22 ppm Printon pas vetem 7.3 sekondash Rezolucioni: 600 x 1200 dpi Shpejtesia e procesorit 600 MHz. Printon deri ne 1,500 faqe ne muaj. Formati i printimit bardhe e zi, A4. Paneli i perdorimit LED dhe lidhja me USB.

  18 900 Lekë 26 990 Lekë

  Kodi: PO00992

  Gjendja: new

  Cmim i ulur!
  Në stok
 • 42 990 Lekë 69 990 Lekë Në stok

  Printer SUPER ekonomik ne format A3.Ideal per printimin e projekteve ose fotografive.Printim me rezolucion te larte.Printon, Skanon, Fotokopjon dhe Fax.Skanon format A3.Printon ne dy krahet.Kaseta mban 500 Letra.Fotokopjim ose skanim automatic ne dy krahe me 35 flete njeheresh.Printon nga Smartphone. Vjen me 4 bojra shume ekonomike E ZEZE KALTER MAGENTA...

  42 990 Lekë 69 990 Lekë

  Kodi: PO00987

  Gjendja: new

  Cmim i ulur!
  Në stok
 • 9 900 Lekë 11 990 Lekë Në stok

  Printer per etiketa Brother QL-570 per perdorim shtepie apo biznesi. Mund te printoje deri ne 62 etiketa ne minut. Rezolucioni: 300 x 300 dpi me tekst dhe imazh shume te qarte. Dimensionet: 134mm (W) x 208mm (D) x 141mm (H) Me porte per USB Pesha: 1.13 kg

  9 900 Lekë 11 990 Lekë

  Kodi: PO00991

  Gjendja: new

  Cmim i ulur!
  Në stok
 • 18 900 Lekë 25 990 Lekë Në stok

  Printeri ideal per tu perdorur ne zyra te vogla ose ne shtepi.26ppm dhe printon automatikisht ne te dyja anet.Funksioni: Printer, fotokopje dhe skaner.Klikoni KETU per bojen kompatibelRezolucioni: 600 x 600 dpiFormati i printimit A4 dhe memoria 32MBPrinton deri ne 13 faqe per minut nga te dyja anet dhe 26 faqe ne minut nga njera ane.Kapaciteti i printimit...

  18 900 Lekë 25 990 Lekë

  Kodi: PO00990

  Gjendja: new

  Cmim i ulur!
  Në stok
 • 11 990 Lekë Në stok

  Printer Brother Laser HL1210WEYJ1, 20 ppm Printer bardhe e zi, format A4. Mund te printoni nga kompjuteri ose telefoni duke e lidhur me wirles. Me kosto te ulet dhe shpejtesi printimi deri ne 20 faqe per minut. Kliko KETU per bojen e printerit. Rezolucioni: 600 x 600 dpi

  11 990 Lekë

  Kodi: ALB1041

  Gjendja: new

  Në stok
 • 13 990 Lekë Në stok

  Printer Brother Laser HLL2300DYJ1, 26 ppm Formati i printimit: A4 Printime ne muaj: 250 deri në 2,000 faqe Rezolucioni: 600 x 600 dpi Dimensione: 356 (W) x 360 (D) x 183 (H) mm. Printon pas 8.5 sekondash. Mund te printoni edhe nga telefoni duke e lidhur me wireless. Per te pare bojen bardhe e zi kliko KETU

  13 990 Lekë

  Kodi: ALB1042

  Gjendja: new

  Në stok
 • 18 490 Lekë Në stok

  Printer Brother All-In-One Laser DCP1610WEYJ1. Funksionet: Printim, skanim, fotokopje Rezolucioni: 600 x 1200 dpi Shpejtesia e printimit: 20 faqe/minut ose 1 faqe per me pak se 10 sekonda. Me ekran LCD dhe porte per USB.

  18 490 Lekë

  Kodi: ALB1145

  Gjendja: new

  Në stok
 • 22 990 Lekë Në stok

  Printer Brother All-In-One Inkjet DCPJ105YJ1, format A4. Funksionet: Printim, fotokopje, skaner. Printer me ngjyra, 11 ppm Rezolucioni i printimit: 6000 x 1200 dpi Rezolucioni i Skanimit: 1200 x 2400 dpi Mund te printoni edhe nga telefoni/iPad duke e lidhur me Wireless. Dimensionet: 435 x 374 x 161 mm

  22 990 Lekë

  Kodi: ALB1054

  Gjendja: new

  Në stok
 • 25 790 Lekë Në stok

  Printer multifunksional dhe ekonomik.Bardh e Zi me printim Lazer.Teknologjia lazer siguron nje cilesi printimi te avancuar.Printon ne dy krahe letren.Fotokopjon ose Skanon automatikisht 35 flete njeheresh.Printon Mobile me ane te celularit.Lidhet ne rrjet per ta perdorur disa njerez njeheresh.Printer, fotokopje, skaner dhe Fax.Boja i kushton tej mase...

  25 790 Lekë

  Kodi: PO00977

  Gjendja: new

  Në stok
 • 29 990 Lekë Në stok

  Printer Brother All-In-One Inkjet MFCJ4620DWYJ1, Funksionet: Printim, skaner, fotokopje. Shume praktik dhe i pershtatshem per tu mbajtur edhe ne tavolinen e punes. Formati i printimit: A3 dhe A4 Rezolucioni: 6000 x 1200 dpi Printon deri ne 50 flete ne minut. Cmimet e bojrave Kompatibel: Kalter Verdhe Magenta Zeze Cmimet E bojrave Origjinale: Kalter Verdhe...

  29 990 Lekë

  Kodi: ALB1049

  Gjendja: new

  Në stok
Shfaq 16 - 30 nga 49 produkte