Transport i Shpejtë
Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Dorëzimi i produkteve do të kryhet brenda 48 oreve nese porosia eshte Brenda shqiperise, dhe brenda 72 oreve nese produktet qe keni porositur jane me porosi.

100% Produkte të
çertifikuara

Kemi perzgjedhur produktet më të mira duke mundur të ofrojmë cilësinë maksimale me cmimet më të ulëta në treg.

Paguaj kesh kur
merr mallin

Ju paguani ne momenti kur produkti dorëzohet ne adresen tuaj. Nuk ka nevojë për kartë krediti apo llogari bankare.

Ktheje brenda 48 orëve
nëse nuk të pëlqen

Nëse keni pyetje, ose ndonje paqartesi ne lidhje me Kushtet e Përgjithshme ose blerjes tuaj online nepermjet faqes tone te printon.al na telefononi ne numrin 04 450 73 73 ose komunikoni direkt me operatoret tanë në live chat.

 • 18 900 Lekë 25 990 Lekë Në stok

  Printeri ideal per tu perdorur ne zyra te vogla ose ne shtepi. 26ppm dhe printon automatikisht ne te dyja anet. Funksioni: Printer, fotokopje dhe skaner. Rezolucioni: 600 x 600 dpi Formati i printimit A4 dhe memoria 32MB Printon deri ne 13 faqe per minut nga te dyja anet dhe 26 faqe ne minut nga njera ane. Kapaciteti i printimit mujor: 250 to 2000 faqe...

  18 900 Lekë 25 990 Lekë

  Kodi: PO00990

  Gjendja: new

  Cmim i ulur!
  Në stok
 • 33 490 Lekë Në stok

  Printer 4 ne 1: Printim, skanim, fotokopjim dhe Fax Printon nga smartphone dhe nga tableti PCs Ne te mund te skanoni nga USB, FTP dhe e-mail. Ideal per tu perdorur ne zyra me grupe te vogla punonjesish. Pirntime maksimale per minute (ppm): 30 faqe Kapaciteti i printimit mujor: 30000 faqe Rezolucioni: 1200 x 1200 dpi

  33 490 Lekë

  Kodi: JC0078

  Gjendja: new

  Në stok
 • 9 900 Lekë 11 990 Lekë Në stok

  Printer per etiketa Brother QL-570 per perdorim shtepie apo biznesi. Mund te printoje deri ne 62 etiketa ne minut. Rezolucioni: 300 x 300 dpi me tekst dhe imazh shume te qarte. Dimensionet: 134mm (W) x 208mm (D) x 141mm (H) Me porte per USB Pesha: 1.13 kg

  9 900 Lekë 11 990 Lekë

  Kodi: PO00991

  Gjendja: new

  Cmim i ulur!
  Në stok
 • 15 990 Lekë Në stok
  E re

  HP printer M102A LaserJet Pro, ideal per zyra me nje numer te vogel personash. Printon 22(ppm) flete ne minut dhe faqa e pare eshte gati pas 8.1 sekondash. Ndersa ne muaj printon deri ne 1500 flete. Rezolucioni: 600 x 600 dpi  Me vend per USB. Formati i printimit A4 Processor: 600 MHz

  15 990 Lekë

  Kodi: IT0597

  Gjendja: new

  Në stok
 • 26 990 Lekë Në stok

  Printer multifunksion me bojePrinter + Fotokopje + Skaner + FaksBardh e zi dhe me ngjyraShpejtesia e printimit: 20ppm bardh e zi, 11ppm me ngjyraShpjetesia e kopjimit: 13cpm bardh e zi, 7cpm me ngjyraRezolucioni i printimit 600 x 1200 DPIKpaciteti i kasetes: 125 fleteFormati maksimal i skanimit: 216 x 356 mmMemoria e faksit: 100 flete

  26 990 Lekë

  Kodi: PO00966

  Gjendja: new

  Në stok
 • 13 590 Lekë Në stok

  Printer + Fotokopje + Skaner, te 3-ja ne 1!Printer me 5 bojra te ndara dhe me performance te larte.Lidhja Wireless dhe Ekrani me prekje e bejne me te lehte Printimin direkt nga Telefoni- Komanda direkt nga ekrani touchscreen- Printim i fotografive direkt nga karta e memorjes- Lidhet lehtesisht me Smartphone/TabletKlikoni KETU per bojrat

  13 590 Lekë

  Kodi: PO00969

  Gjendja: new

  Në stok
 • 33 490 Lekë Në stok

  Me kete printer ju keni efikasitetin dhe produktivitetin ne shtepine dhe zyren tuaj. Funksionet: Printim, skanim, fotokopjim, Fax dhe PC Fax. Printon 24 flete per minut ose 1 flete per 6 sekonda. Menu te pasur dhe mund te lidhet me Apple, Android dhe Kindle nepermjet AirPrint, Mopria Print Service, Canon Print Plugin for Kindle dhe Canon Mobile Printing...

  33 490 Lekë

  Kodi: JC0077

  Gjendja: new

  Në stok
 • 14 990 Lekë Në stok

  Printer multifunksion me bojePrinter + Fotokopje + Skaner + FaksBardh e zi dhe me ngjyraShpejtesia e printimit: 12ppm bardh e zi, 8ppm me ngjyraShpjetesia e kopjimit: 10cpm bardh e zi, 5cpm me ngjyraRezolucioni i printimit 1200 x 1200 DPIKpaciteti i kasetes: 125 fleteFormati maksimal i skanimit: 216 x 297 mm

  14 990 Lekë

  Kodi: PO00965

  Gjendja: new

  Në stok
 • 42 990 Lekë 69 990 Lekë Në stok

  Printer, Fotokopje, Skaner dhe Faks.Printer per format A3 me ngjyra.Bojrat kushtojne shume pak. Klikoni secilen ngjyre per cmimet E ZEZE KALTER MAGENTA VERDHE Lidhet Wireless me Smartfon apo Tablet, gjithashtu lidhje ne rrjet.Ekran me prekje18ppm bardh e zi dhe 10ppm me ngjyra

  42 990 Lekë 69 990 Lekë

  Kodi: PO00987

  Gjendja: new

  Cmim i ulur!
  Në stok
 • 29 990 Lekë 41 990 Lekë Në stok

  Printer Canon i-Sensys LBP6670DN laser Rezolucioni: 1200 x 1200 DPI Printer per format A4 33ppm dhe printon pas vetem 6 sekondash. Ideal per tu mbajtur ne tavolinen e kompjuterit. Lidhje me kompjuterin nepermjet Ethernet dhe USB 2.0. Paneli i perdorimit LCD me 5 linja.

  29 990 Lekë 41 990 Lekë

  Kodi: PO00993

  Gjendja: new

  Cmim i ulur!
  Në stok
 • 18 990 Lekë 19 990 Lekë Në stok

  Printer Samsung 3ne1 Laser Xpress M2070Printer-Fotokopje-Skaner, 3 funskione ne 11 kopje ju kushton 5 leke. Klikoni KETU per bojen.Format A4Printim 20 faqe per minut.Rezolucioni maksimal 1200x1200 dpiMemorie e printimeve 128 MBLidhet me fishe USB 2.0Procesor 600 MHzPershtatet me Mac dhe Windows.Ka te perfshire Toner Starter.

  18 990 Lekë 19 990 Lekë

  Kodi: IT0018

  Gjendja: new

  Cmim i ulur!
  Në stok
 • 18 900 Lekë 26 990 Lekë Në stok

  Printer HP LaserJet Pr M102A, 22 ppm Printon pas vetem 7.3 sekondash Rezolucioni: 600 x 1200 dpi Shpejtesia e procesorit 600 MHz. Printon deri ne 1,500 faqe ne muaj. Formati i printimit bardhe e zi, A4. Paneli i perdorimit LED dhe lidhja me USB.

  18 900 Lekë 26 990 Lekë

  Kodi: PO00992

  Gjendja: new

  Cmim i ulur!
  Në stok
 • 18 900 Lekë 25 990 Lekë Në stok

  Printeri ideal per tu perdorur ne zyra te vogla ose ne shtepi. 26ppm dhe printon automatikisht ne te dyja anet. Funksioni: Printer, fotokopje dhe skaner. Rezolucioni: 600 x 600 dpi Formati i printimit A4 dhe memoria 32MB Printon deri ne 13 faqe per minut nga te dyja anet dhe 26 faqe ne minut nga njera ane. Kapaciteti i printimit mujor: 250 to 2000 faqe...

  18 900 Lekë 25 990 Lekë

  Kodi: PO00990

  Gjendja: new

  Cmim i ulur!
  Në stok
 • 1 950 Lekë Në stok

  Toner Kompatibël Ricoh PH-1270D ngjyrë e zezë (rreth 7000 faqe) e përdorshme në modelet e printerave: Aficio 1515,Aficio MP 161,Aficio 1515F,Aficio MP 161F,Aficio MP 171,Aficio MP 171F,Aficio MP 171SPF,Aficio MP 201F,Aficio MP 201SPF,Aficio MP 161LN,Aficio 1515MF,

  1 950 Lekë

  Kodi:

  Gjendja:

  Në stok
 • 1 990 Lekë Në stok

  Toner Kompatibël Ricoh PH-2220D ngjyrë e zezë (rreth 12000 faqe) e përdorshme në modelet e printerave:

  1 990 Lekë

  Kodi:

  Gjendja:

  Në stok
 • 2 400 Lekë Në stok

  Toner kompatibël HP CE505A (05A) / CF280A (80A) e përdorshme në modelet e printerave: LaserJet Pro 400 M401a , LaserJet Pro 400 M401d , LaserJet Pro 400 M401dn , LaserJet Pro 400 M401dw , LaserJet Pro 400 MFP M425dn , LaserJet Pro 400 MFP M425dw , LaserJet Pro 400 M401dne , LaserJet P2050, 2055, P2055D, 2055DN, 2055X

  2 400 Lekë

  Kodi:

  Gjendja:

  Në stok
 • 1 821 Lekë Në stok

  HP-Q2612A Toner ngjyrë e zezë Kompatibël HP

  1 821 Lekë

  Kodi:

  Gjendja:

  Në stok
 • 2 899 Lekë Në stok

  Toner HP CE505X (05X) / CF280X (80X) Canon 719 kompatibël e përdorshme në modelet e printerave: HP LaserJet Pro 400 M401a , LaserJet Pro 400 M401d , LaserJet Pro 400 M401dn , LaserJet Pro 400 M401dw , LaserJet Pro 400 MFP M425dn , LaserJet Pro 400 MFP M425dw , LaserJet Pro 400 M401dne , LaserJet 2050 , 2055 , P2055D , 2055DN , 2055X

  2 899 Lekë

  Kodi:

  Gjendja:

  Në stok
 • 13 590 Lekë Në stok

  Printer + Fotokopje + Skaner, te 3-ja ne 1!Printer me 5 bojra te ndara dhe me performance te larte.Lidhja Wireless dhe Ekrani me prekje e bejne me te lehte Printimin direkt nga Telefoni- Komanda direkt nga ekrani touchscreen- Printim i fotografive direkt nga karta e memorjes- Lidhet lehtesisht me Smartphone/TabletKlikoni KETU per bojrat

  13 590 Lekë

  Kodi:

  Gjendja:

  Në stok
 • 1 536 Lekë Nuk ka stok

  Toner Kompatibël 100% Canon FX10 ngjyrë e zezë (rreth 2000 faqe) e përdorshme në modelet e printerave: L100 , L120 , MF 4120 , MF 4150 , MF 4660PL , MF 4690PL , MF 4140 , MF 4100 , L140 , MF 4370dn , MF 4380dn , MF 4340d , MF 4350d , MF 4320d , MF 4330d , MF 4270 , L160 , PC-D450 , MF 4010 ,PC-D440 

  1 536 Lekë
  Shto në shportë

  Kodi:

  Gjendja:

  Nuk ka stok
 • 10 290 Lekë Në stok

  10 290 Lekë

  Kodi:

  Gjendja:

  Në stok
 • 1 708 Lekë Në stok

  Kartuçë me bojë Kompatibël Canon CLI-571 ngjyrë e verdhë EXTRA kapaciteti XxxL e përdorshme në modelet e printerave MG6850 , MG6851 , MG6852 , MG6853 , MG7750 , MG7751 , MG5750 , MG5751 ,MG5752 , MG5753

  1 708 Lekë

  Kodi:

  Gjendja:

  Në stok
 • 1 552 Lekë Në stok

  HP Kartuçë me bojë ngjyrë e zezë 901 XL kompatibël 100% CC654AE e përdorshme në modelet e printerave OfficeJet J4580 , OfficeJet J4524 , OfficeJet J4624 , OfficeJet J4500 , OfficeJet J4680 ,OfficeJet J4585 , OfficeJet J4535 , OfficeJet 4500

  1 552 Lekë

  Kodi:

  Gjendja:

  Në stok